درباره ما

گروه صنعتی مثلث نفت انیر با بیش از دو دهه سابقه در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی و دارویی کشور و اداره سه مجموعه فروشگاهی از سال 95 اقدام به ثبت نام تجاری و شرکت خود با هدف بر آورده سازی نیاز صنایع مذکور در راستای  جلوگیری از خروج ارز و اشتعال زایی تاسیس گردیده است.

پرسنل گروه صنعتی مثلث نفت انیر سالها در شرکت های ساخت، تعمیر و تامین شیرآلات صنعتی و همچنین شرکتهای بازرسی فنی فعالیت نموده و دارای تجربه مرتبط با این صنعت می­ باشند.

لذا با توانمندی های بالقوه و بالفعل موجود، گروه صنعتی مثلث نفت انیر توانایی خدمت رسانی به نهادهای وابسته به وزارت نفت و نیرو، شرکتهای بازرگانی، بازرسی، پیمانکاری و تامین کنندگان تجهیزات مورد مصرف در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را دارا می­باشد.

ارائه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و امکان سنجی، تامین، تعمیرات و خدمات تست های هیدرو استاتیک در صنایع تجهیزات نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

این شرکت با اخذ مدرک ایزو 10004:2012 و 90001:2015 و گواهی نامه از شرکت معتبر بازرسی فنی در تلاش است سطح کیفیت ارائه خدمات و نهادینه کردن روش های مشتری مداری را به سطح مطلوب و استاندارد بین المللی ارتقا دهد.

  • مجموعه فروشگاهی:

سه مجموعه فروشگاهی به مساحت 250مترمربع در زمینه های تخصصی ولو و فیتینگ، ابزاردقیق، پایپ و پلیت.

  • انبار کالا ها:

انبار کالا به مساحت 1000 مترمربع شامل انواع ولو، فیتینگ و پایپ.

  • ولوشاپ:

مجموعه کارگاهی به مساحت 200 مترمربع در شهرک صنعتی شمس آباد و چهاردانگه، مجهز به سیستم های روز آمد  با کادری مجرب در زمینه تست و تعمیر انواع شیرآلات می باشد.

  • کادر آموزشی و مشاوره:

در اختیار داشتن اساتید مجرب در زمینه آموزش پایپینگ، طراحی و ساخت، تست و بازرسی کالا.

 

دانلود کاتالوگ گروه صنعتی مثلث نفت آنیرhttp://naftaniir.com/wp-content/uploads/2017/12/%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF1.pdf

کاتالوگ(1)